Apie mane

APIE MANE

Sveiki! Malonu susipažinti!

Aš esu Miglė, kirpėja – šukuosenų dizainerė.

Jau nuo pat vaikystės svajojau tapti kirpėja, todėl labai myliu savo darbą ir jį puoselėju. Nuolatos tobulinu savo įgūdžius, domiuosi naujovėmis bei stengiuosi, kad klientai pasinaudoję mano paslaugomis, iki kito apsilankymo, jaustųsi gražūs ir stilingi.

Mano darbe svarbiausias uždavinys tai, kad klientas visuomet liktų patenkintas, gerai jaustųsi ir patiktų ne tik aplinkiniams, bet ir pats sau! Todėl kaskart atlikdama kirpimą, dažymą ar formuodama šukuoseną, stengiuosi suteikti kiekvienam klientui individualumo bei atsižvelgiant į kiekvieno kliento asmenybę suformuoti Jam savotiško išskirtinumo.

Esu jauna, todėl turiu daugybę šaunių idėjų, kupina ryžto, energijos ir noro kilti karjeros laiptais. Tam, kad įvertinčiau savo žinias bei įgūdžius ir būčiau įvertinta aplinkinių, dalyvauju seminaruose bei konkursuose. 2014 metais teko sudalyvauti tarptautiniame Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų čempionate “Pelenė 2014”. Dalyvavau vestuvinės šukuosenos rungtyje ir likau nominuota ir įvertinta II vietos nugalėtoja. Kadangi esu reikli pati sau, noriu tobulėti ir myliu savo darbą, todėl stengiuosi nestovėti vietoje ir 2016 metais dalyvavau “Colour zoom 2016” čempionate, kuris vyko iš kelių etapų. Pirmajame etape, kuris vyko Lietuvos mastu man atiteko aukso taurė, todėl gavau galimybę vykti į Stokholmą atstovauti Lietuvą. Ten vykusiame čempionate Lietuvai iškovojau 14 vietą pasaulyje.  Nepabijojusi ir norėdama siekti aukštesnių rezultatų 2017 metai surizikavau dar kartą suadalyvauti šiame čempionate ir man pavyko! Antri metai iš eilės iškovojau  aukso taurę “Gold Winer” Lietuvoje ir išsaugodama savo titulą 2017 metais vykau į Barseloną ir pagerinau ne tik savo, kaip profesionalios stilistės, bet kaip ir už Lietuvą atstovavusio dalyvio, nes tuo kartu užėmiau 13 vietą pasaulyje. Buvau prižadėjusi Jums ir ateityje nenuleisti rankų ir toliau siekti aukštesnių nominacijų ir įvertinimų, tad 2019 metais gavau dar vieną nominaciją  “Goldwell Creative” kategorijoje  užėmiau 1-ąją vietą ir vykau atstovauti Lietuvą i Austriją!

Man visuomet malonu Jums padėti surasti save, atsiskleisti ir suspindėti. Todėl atliekant bet kokia procedūrą svarbiausia išsiaiškinti ko Jūs, klientai, išties norite, kas Jums patinka ir kaip Jūs įsivaizduojate save. Jeigu tokios vizijos neturite – ne bėda! Maloniai su Jumis pasitardami, pasistengsime viską suderinti ir techniškai pritaikysime individualų sprendimą Jums.

Posakis „ Nėra negražių žmonių“ – teisingas! Reikia mokėti parodyti save, atskleisti ir išryškinti pagrindinius savo gražiausius bruožus. Tik tuomet Jūs, be jokių didelių pastangų, kasdien atrodysite gražūs, pasitikėsite savimi ir savo švytėjimu stebinsite aplinkinius gatvėje, namuose, darbe. Juk dažniau pastebime laimingus ir gražius žmones.

Pati mėgstu atrodyti gražiai bei stilingai, todėl su malonumu pasistengsiu padėti taip jaustis ir Jums! Juk šukuosena yra viena iš pagrindinių mūsų įvaizdžio detalių!

P.S. Lauksiu Jūsų skambučių ir registracijų internetu